О компании
Мы предлагаем

Лакофарбові матеріали

Про фарби і не тільки...
 
Почну з самого початку. Перші вдалі осмислені малюнки відносяться до наскального живопису. Кольори землі, крові і кіптяви. Три кольори: білий, червоний і чорний. Натуральні природні барвники: вапняк білий, кармін, охра, сажа та зола і жодної хімії.
 
Середні століття, епоха Відродження! Геніальні творіння, що дійшли до наших днів. Натуральних пігментів додалося, але художники на полотна наносять фарби на основі різних масел, які підмайстри перетирають з пігментами. Для створення чудових фресок пігменти перетирають з яєчними жовтками. І знову, без хімії.
 
40-50-і роки минулого століття. Відкриті ще в 19 столітті каучуконоси (Hevea) гевея бразильська і хімія дарують людству каучук, гуму, латекс. До слова, «латексом» називають сік цих самих каучуконосов. Тепер важливий момент. Свіжий латекс наллємо в блюдце і дочекаємося коли вийде волога. Що в залишку? Напівпрозора плівка, міцна, дуже еластична. Однак, для роботи з каучуком, гумою і латексом потрібні різні з різким запахом розчинники (органічні). І це вже не є добре! Оскільки розчинники отримують шляхом нафтопереробки, в їх складі половина таблиці Менделєєва, не найкраща половина.
 
Наші дні. Будівельні маркети, спеціалізовані салони, колор-студії і т. Д. Фарба в різних банках і відрах. Вибір величезний! Ціни найрізноманітніші.
 
Сьогодні ми з Вами (умовно) фарбуємо стіни в кімнаті, спальні, дитячої. Вибираємо умовне відро об'ємом 10 літрів, умовна ціна -200 гривень. Так, читаємо: латексна фарба на водній основі, біла, матова, витрата: 6-8м2 з літра, наноситься на різні поверхні (виняток шпалери під фарбування і флізелін).
 
Тепер ще один момент. Для яких приміщень рекомендована, яку чистку витримує (оскільки наносимо фарбу, а отримуємо покриття). І ще. Застосовуючи фарбу зі схожою ціною або описом отримаємо білі стіни і стеля. А як же колір? Можна, можливо. Купимо баночку з пігментом (представлені основні кольори) і на свій страх додаючи і перемішуючи отримаємо легкий колір. Чому легкий колір? У фарбі багато білого пігменту і "забити" його іншим кольором складно, потрібно багато баночок, а фарба розбавиться пігментом і це не є добре. Все, фарбуємо! Ну, запах є, навіть не зовсім приємний (продавець говорив, що запах слабкий). Лягає фарба на гіпсову штукатурку (грунтували акриловим грунтом) не дуже, бульбашки, патьоки. Перший раз пройшли всі стіни кімнати (дивитися нема на що) стіни були білі, тепер брудно білі. Через 2-3 години наносимо другий шар, результат не вражає. Починаємо сумніватися в наших можливостях, проте наносимо третій шар. Якщо фарба біла, можна зупинитися. Тепер трохи економіки. Вартість фарби розділимо на обсяг і кількість шарів. Результат - вартість метра квадратного менше однієї гривні. Чи отримали ми якісне покриття за ці гроші?
 
Тепер про сумне. Недорога фарба, описана вище, містить розчинники, про які не повідомляється в описі, навпаки нас переконують у протилежному. Покриття після нанесення недорогий фарби виділяє пил, пил містить частинки пігменту, розчинника, додаткових речовин присутніх у цій фарбі. Фарбували ми стіни дитячої кімнати які візьмуть неохайний вигляд дуже скоро, плями і бруд видалити ми не зможемо.
 
Ось така сумна історія вийшла. Питання. У нашому випадку потрібно клеїти шпалери? Ні і ще раз ні! Необхідна інша фарба.
 
І вона у нас є!