О компании
Мы предлагаем

Вплив на здоров'я

Застиглий бетон є надзвичайно міцним, міцним, щільним, важким матеріалом. Однак, його краще не застосовувати для стін і перекриттів індивідуального будинку, тому що схопився цементний розчин не дихає, відхиляє або посилює електромагнітні хвилі.
 
Залізобетон (армований металом бетон) також є небажаними для житла матеріалом, тому що арматура залізобетонної споруди екранує електромагнітне випромінювання. У процесі випалу цемент засвоює отруйні речовини, а заповнювачем важких бетонів служать гірські породи з підвищеним рівнем радіації, конструкції перестають пропускати повітря і в приміщенні встановлюється дискомфортний мікроклімат. Перебуваючи в таких приміщеннях, люди часто страждають швидкою стомлюваністю.
 
Синтетичні фарби при висиханні видають різкий запах. Висихання відбувається не тільки в перші години і дні, а й протягом ряду років. Наприклад, одна з складових сучасних фарб - полівінілхлорид - розкладається при нормальній кімнатній температурі при зіткненні з повітрям і, особливо при сонячному світлі. У повітря випаровується гідрохлорид, який, потрапляючи в дихальні шляхи, створює кислотне середовище. Полівінілхлорид легко проникає через шкірні покриви і погано впливає на кров, кровоносні судини і печінку. Небезпечними для здоров'я є фарби, до складу яких входять свинець, мідь, а також толуол, ксилол і крезол, які є наркотичними речовинами.
Вінілові плитки і лінолеум випускають в повітря токсичні гази, оскільки в процесі випаровування на поверхні виявляються, весь час нові шари матеріалу. Крім того, вони можуть виділяти в повітря важкі метали, які при накопиченні в організмі людини можуть призводити до розвитку пухлин.
 
Пінополіуретан - прекрасний теплоізоляційний матеріал, однак, при вдиханні частинки цього матеріалу вступають в з'єднання з протеїном в легенях і з часом змінюють його структуру, в результаті розвивається емфізема легенів.
 
Полівінільние покриття підлоги і стін, синтетичні фарби є матеріалами, небезпечними для здоров'я і навколишнього середовища, їх застосування в житло повинне бути обмежене.
 
При виробництві пластмаси в матеріалі залишаються і поступово випаровуються формальдегідні, фенольні та ін. Хімічні сполуки, які несприятливо впливають на дихальну, кров'яну і імунну систему людини, що знаходиться в приміщенні, обробленому синтетичними матеріалами. На пластикових поверхнях накопичується статична електрика, яке не тільки впливає на серцеву та нервову діяльність, а й посилює проникнення токсичних синтетичних сполук і їх накопичення у вигляді пилу. Пил стає притулком для мікробів. Синтетичні пластмасові покриття сприяють виникненню легеневих.
 
Пінопласт - виділяє токсичну речовину стирол, яке провокує виникнення інфаркту міокарда та тромбоз вен.