О компании
Мы предлагаем

Kreisel Р110, Р100

Фасадна штукатурка баранчик, короїд
 
Високоякісна мінеральна штукатурна суха суміш для нанесення рельєфних штукатурок. Застосовується всередині і зовні будинків.
 
Особливості:
  • зручна при нанесенні
  • після затвердіння стає водо- і морозостійкою
  • має високу паропроникність
  • висока адгезія з основою
  • стійкість до атмосферних впливів
Застосування:
 
  • Для ручного нанесення декоративної, рельєфної штукатурки на рівний і стійкий шар мінеральних грунтувальних штукатурок, гіпсокартонні і гіпсоволокнисті плити, а також на армований шар у системах утеплення зовнішніх стін будівель марки KREISEL.
  • Залежно від часу витримки штукатурки, інтенсивності і напрямку руху терки можна отримувати різні фактури «баранчик», "короїд".
 
Склад: мінеральні в'язкі речовини, мінеральні наповнювачі, модифікуючі добавки, пігменти
 
Густина: oк. 1,70 г / см3
 
Відносна опірність дифузії (НЕ затертого шару товщиною 3 мм): <0,04м
 
Ґрунтувальні засоби для основи: TIEFGRUND 301, PUTZGRUND 330
 
Температура застосування (повітря, підстави, матеріалів): від + 5 ° C до + 25 ° C
 
Час придатності до використання після змішування з водою: oк. 2 годин при температурі + 20 ° C і вологості повітря близько 60%
 
Зернистість: 2 мм
 
Колірна гамма: білий
 
Витрата "баранчик": при товщині зерна 1,5 мм - близько 2,4 кг / м2
 
                 при товщині зерна 2 мм - близько 3 кг / м2
 
                 при товщині зерна 3 мм - близько 4,3 кг / м2
 
Витрата "Короїд": при товщині зерна 2 мм - близько 3 кг / м2
 
                 при товщині зерна 3 мм - близько 4,2 кг / м2
 
Упаковка: Мішки 25 кг на піддонах по 42 штуки.
 
Зберігання: У сухому місці і в непошкодженій упаковці, максимально 12 місяців від дати виробництва.
 
Інструкція по застосуванню
 
Підготовка основи:
 

Всі основи повинні бути сухими, щільними, стабільними, рівними, очищеними від пилу, мастил, антиадгезійних коштів, залишків фарби, цвілі, водоростей, мохів і т. П., Без тріщин і сольових вицвітів. Поверхні, покриті тріщинами, слід відремонтувати. Нерівності поверхні необхідно вирівняти. Розчин в нанесених місцях повинен бути просохлі і добре вистояти. На підставах, що вимагають вирівнювання, можна застосовувати розчин ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER. Підстави, на які наноситься штукатурка, повинні бути витриманими і однорідно сухими по всій поверхні. Традиційні штукатурки витримуються перед обробкою не менш 28 днів. Армований склосіткою шар в системі утеплення KREISEL повинен просушуватись протягом 3-7 днів (низька температура і висока відносна вологість повітря можуть цей час збільшити). Просушені і витримані підстави слід заґрунтувати. Водовбирні традиційні штукатурки, гіпсокартонні і гіпсоволокнисті плити рекомендується грунтувати дворазово - спочатку застосовуючи TIEFGRUND LMF, апісля, не менше 12-ти годин висихання, PUTZGRUNDАрмований шар у системі утеплення стін KREISEL гарантувати засобом PUTZGRUNDКолір грунтуючого кошти під штукатурку рекомендується підібрати до кольору декоративної штукатурки. Грунт засіб PUTZGRUND слід наносити на поверхню за допомогою щітки або валика і залишити для висихання на не менш, ніж 24 години. Поверхні, що не передбачені для нанесення штукатурки, до нанесення грунтувальних засобів слід захистити.

 Підготовка матеріалу:
 
Суху суміш слід змішати з приблизно 7,5 літрами чистої, холодної води, перемішуючи за допомогою низькообертовим дриля-мішалки або в бетонозмішувачі до отримання позбавленої грудок маси. Почекавши 5 хвилин знову перемішати. Чергові партії розчину слід готувати завжди таким же самим чином, щоб не з'являлися відмінності в консистенції. Не слід розмішувати більше розчину, ніж та кількість, яка може бути нанесено протягом 2 годин. Для отримання однорідного відтінку штукатурки, рекомендується спочатку перемішати в одній ємності зміст декількох мішків сухого розчину, а потім досипати нові порції в міру змішування розчину з водою. У разі необхідності використання частини упаковки, всю суху суміш слід ретельно перемішати, оскільки під час транспортування могло відбутися розподілення складових компонентів. Затверділу масу розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.
 
Спосіб застосування: Підготовлену штукатурну масу слід наносити за допомогою шпателя з нержавіючої сталі на товщину зерна наповнювача. Після видалення надлишків розчину, в залежності від необхідної фактури, поверхня штукатурки слід затирати круговими рухами, використовуючи терку з пластмаси. Під час виконання цієї дії розчин не можна змочувати водою. Штукатурні роботи на одній обмеженій поверхні слід виробляти безперервним чином, щоб уникнути нерівномірності структури і відтінку штукатурки. Виконання штукатурки не слід переривати на час більш ніж 10 хвилин - кожна нова порція розчину повинна з'єднуватися з ще свіжим розчином нанесеним раніше. Не допускається ведення робіт під час атмосферних опадів, під час сильного вітру і при сильному сонячному випромінюванні без спеціальних захисних засобів, що обмежують вплив атмосферних чинників. Для отримання оптимального захисту від атмосферних впливів штукатурку після висихання рекомендується пофарбувати фасадною фарбою.