О компании
Мы предлагаем

Kreisel 240

Клейова суміш для виконання армуючого шару з склотканини на фасадних термоізоляційних плитах з мінеральної вати, а також для приклеювання цих плит до основи, у вигляді сухої суміші в'язких засобів, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок.
 
При змішуванні з водою утворює однорідну клейову Шпаклювальну масу сірого кольору.
 
Після затвердіння стає водо- і морозостійкою, гидрофобной, паропроницаемой, має високу адгезію і еластичністю.
 
Застосування:
 
Для виконання армуючого шару з склотканини і приклеювання плит з мінеральної вати в системах утеплення фірми KREISEL.
 
Основами для приклеювання ізоляційних плит можуть бути в т.ч .: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, з бетонів з легкими заповнювачами, комірчастих бетонів - з необробленою поверхнею, оштукатурені або з фактурним шаром на поверхні.
 
Характеристики: 
 
Склад: портландцемент, мінеральні наповнювачі, полімери, добавки. Об'ємна щільність: ок. 1,45 г / см³
 
Адгезія до бетону в повітряно-сухому стані:> 0,5 МПа
 
Адгезія до бетону після температурно-вологісних режимів:> 0,5 МПа
 
Адгезія до ламельної вати:> 0,1 МПа
 
Адгезія до звичайної вати:> 0,015 МПа
 
Вміст розчинного хрому VI: <0,0002%
 
Ґрунтувальні засоби: TIEFGRUND-LMF 301,
 
Пропорції змішування з водою: біля 6,5 літрів води на 25кг сухої суміші
 
Температура застосування (повітря, поверхні, матеріалів): від + 5 ° С до + 25 ° С
 
Час придатності до використання після змішування з водою: ок. 2 годин (при температурі + 20 ° С і вологості повітря близько 60%)
 
Витрата: ок. 7 кг / м²
 
Упаковка: Мішки 25 кг, по 42 штуки на палетах
 
Зберігання: До 12 місяців від дати виготовлення, у сухому місці, в неушкоджених фабричних упаковках.
 
Підготовка основи:
 
Поверхня, на яку приклеюються ізоляційні плити, повинна бути стабільною, з достатньою несучою здатністю, очищеної від забруднень, що зменшують адгезію розчину (наприклад, пил, масла) і відшаровуються фарбувальних покриттів і штукатурок. Штукатурку, що відшаровується видалити. Поверхня стіни, в залежності від потреби, очистити механічним способом (наприклад, дротяної щіткою), змити водою з гідранта і почекати, поки висохне. При нерівностях більше 1 см робочу поверхню вирівняти шпаклювальним розчином SRACHTEL-REPARATURMÖRTEL. Місця, в яких видалена відшаровується штукатурка, заповнити штукатурної масою PUTZMÖRTEL. Піщані і вбираючі вологу поверхні заґрунтувати засобом TIEFGRUND LMF.

Спосіб застосування: Підготовлений клейовий розчин слід наносити на поверхню ізоляційних плит. При приклеюванні плит до рівним підставах можна застосовувати адгезійний метод нанесення клейового розчину. Підготовлений розчин розподіляється на плиті тонким заспіваємо. У момент нанесення розчину його слід із зусиллям притискати за допомогою рівною боку шпателя до плити. Після цього нанести додатковий заспівай розчину і «розчесати» зубчастої стороною шпателя (не менш 10x10 мм). При нерівних підставах клейовий розчин слід наносити точково-стрічковим методом. Уздовж кромки плити розчин наносити смугами шириною 4-5 см, сформованими у вигляді призми. На решті поверхні плити укладати від двох до шести точок розчину діаметром 10-12 см. Висота накладених порцій розчину повинна бути така, щоб домогтися приклеювання плити як по периметру, так і в серединній її частині. Після нанесення клейового розчину плиту слід негайно прикласти до стіни в передбаченому для неї місці і притиснути так, щоб отримати рівну площину з сусідніми плитами. Плити приклеювати чергується чином, щільно підсовуючи до попередніх. Надлишок видавленого клейового розчину слід видалити, щоб на крайках не залишилося ніяких залишків. Ізоляційні плити повинні бути приклеєні до підставою не менше ніж 40% своєї поверхні. До проведення подальших робіт (вирівнювання та очищення поверхні плит, додаткового кріплення спеціальними дюбелями, виконання армованого щелочеустойчівий стеклосеткой із застосуванням розчину ARMIERUNGS-GEWEBEKLEBER) можна приступити не раніше, ніж через 3 дні з моменту приклеювання ізоляційних плит. Перед виконанням армуючого шару необхідно нанести вирівнюючий шар товщиною мінімум 2 мм за допомогою шпателя з нержавіючої сталі і витримати мінімум 3 дні. При виконанні армування клейовий розчин слід наносити на вирівнюючий шар безперервним методом. Потім нанесений розчин «розчесати» зубчастої гладилкою. У «розчесаний» шар втопить смугу армуючої склосітки і використовуючи рівну сторону шпателя шпаклювати до повного перекриття тканини, додаючи в необхідних випадках додаткову порцію клейового розчину. Шар, армований одинарної сіткою повинен мати товщину 3-5 мм. Сусідні смуги армуючої сітки слід укладати з нахлестом один на одного мінімум 10 см. Після висихання армуючого шару, т. Е. Після близько 3 днів (при температурі + 20 ° С і вологості повітря 50%) слід нанести грунтове засіб і через 24 години можна приступити до нанесення фасадної декоративної штукатурки. У разі ведення робіт при низьких температурах і при великій вологості повітря, час висихання армованого шару може збільшитися. Не допускається проведення робіт під час атмосферних опадів, під час сильного вітру і при прямому сонячному впливі без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних чинників.