О компании
Мы предлагаем

Декоративна штукатурка

За допомогою декоративної штукатурки стін, завдяки різновиди фактур і різноманітності кольорів, Ви можете створити свій індивідуальний стиль в кімнаті.
 
В офісних приміщеннях використовується декоративна фактурна штукатурка для додання їм статусного зовнішнього вигляду.
 
Крім цього, декоративна штукатурка може стати прекрасним утеплювачем і допомогти швидко і ефективно вирівняти стіни. Для максимального вирівнювання застосовують обмазувальну штукатурку, а декоративна суміш частіше використовується для додання стіні «родзинки».
 
При цьому можна створити абсолютно різні за фактурою поверхні. В основному все залежить від форми і розміру зерна, а також інструменту, яким виконують основну роботу.
 
Декоративна штукатурка - це екологічно чистий матеріал обробки, який складається з натуральної вапна, з додаванням в розчин піску, крихти граніту або мармуру.
 
Завдяки натуральним компонентам декоративної штукатурки, вона екологічно безпечна, не виділяє токсичні речовини і не піддається негативному впливу прямих ультрафіолетових променів денного світла. Все це сприяє тому, що декоративна штукатурка стін набирає популярність серед інших видів обробки.
 
Декоративна штукатурка має ряд важливих характеристик, про які необхідно знати при покупці.
 
Наприклад, паропроникність - це показник, який говорить про те, що штукатурка стійка до зовнішніх впливів вологи, але в той же час здатна пропускати пари зсередини. При цьому процесі не відбувається ніяких пошкоджень в її структурі.
 
 Можна виділити чотири види штукатурки, які будуть відрізнятися один від одного типом сполучного речовини.
 
Перший вид декоративної штукатурки тому носить назву «мінеральна». Така штукатурка відрізняється високим ступенем паропроникності і стійка до розпалювання. Завдяки своїм якостям, мінеральна штукатурка застосовується здебільшого для зовнішнього утеплення. Мінеральні штукатурки відрізняються економічністю (малі витрати матеріалу). Виготовлені з натурального і екологічно чистої сировини. Незважаючи на факт присутності в складі мінеральної штукатурки вапна, яка боїться води, покриття можна мити і чистити! Секрет як завжди простий: у складі штукатурки є речовини, що не дають вапна «розтанути».
 
Друга група штукатурки має в якості основи акрилові смоли. Акрилова штукатурка при покупці є вже готовий до використання склад. Він може бути нанесений на будь-мінеральне або дисперсійне покриття. Така штукатурка має нижчі показники по паропроникності, але більш стійка до різних кліматичних умов.
 
Наступна група декоративної штукатурки в якості сполучного речовини має в своєму складі «рідке» калійне скло, тому можна виділити назву «силікатна» штукатурка. Цей тип штукатурки так само, як і акрилова штукатурка, спочатку має потрібну консистенцію. Після покупки її можна відразу ж використовувати в необхідних цілях. Силікатна штукатурка використовується на мінеральних і силікатних покриттях. Вона відрізняється невеликою гамою кольорів, більшою вартістю і найвищим рівнем паропроникності. Крім того, дану декоративну штукатурку можна використовувати тільки разом з силікатної грунтовкою.
 
Четвертий тип декоративної штукатурки - силіконова, так як в складі є силіконові смоли. Як і багато інших типів штукатурки, дана різновид при покупці є вже готову суміш і застосовується на всіх мінеральних покриттях. Основними особливостями силіконової штукатурки є високі показники паропроникності, а також прекрасні грязе- і водовідштовхувальні властивості. Маючи такі характеристики, силіконова штукатурка володіє більш високою вартістю і може застосовуватися тільки разом з силіконовою ґрунтовкою. Окремо варто сказати і про найвищий термін експлуатації силіконової штукатурки.
 
Два останніх типу штукатурки застосовуються в умовах з найбільшою навантаженням, наприклад, при реставрації і в районах з високою вологістю. Найчастіше силікатну і силіконову штукатурку можна зустріти в промислових районах і неподалік від транспортних магістралей.
 
Структурна штукатурка - неоднорідна зерниста штукатурна маса має добавку різних гранул, наприклад, деревних волокон, дрібних камінчиків, кварцових шматочків, слюди і іншого. Виготовляється на мінеральній основі, в основі лежить синтетичний латекс або силікат калію. Штукатурки бувають на водній основі і на розчинниках. Для внутрішніх приміщень краще використовувати штукатурку на водній основі - без запаху, не потрібна евакуація з квартири людей під час ремонту.
 
Відмінною рисою структурної штукатурки є надзвичайна пластичність і «слухняність» будь-якому прикладати інструменту.
 
Декократівная штукатурка наноситься на будь-які поверхні (зовнішні і внутрішні): бетон, цегла, гіпсокартон, цемент, дерево, метал та інші. Найчастіше декоративна штукатурка використовується для обробки холів, ванних кімнат, санвузлів, стель, фасадів і оград.
Плюси структурних штукатурок:
 - штукатурка наноситься на будь-яку поверхню: бетон, цемент, гіпсокартон, цегла, дерево, метал, і інші
 - дуже добре маскують вади поверхні, що покривається: здуття, мікротріщини, стару фарбу
 - прекрасна стійкість до механічних впливів: подряпин, ударів і т.д.
 - після висихання можна чистити і мити будь-якими миючими засобами, тільки без розчинників - водонепроникні
 - висока пластичність дозволяє надати потрібні рельєфи поверхонь
 - мікропориста поверхня дозволяє стіні «дихати»
 - дуже довговічне покриття.