О компании
Мы предлагаем

Готові до використання декоративні штукатурки

Акрилова штукатурка, що вже  при покупці є готовою до використання сумішшю. Вона може бути нанесена на будь-яке мінеральне або дисперсійне покриття. Така штукатурка має нижчі показники по паропроникності, але більш стійка до різних кліматичних умов.
 
Наступна група декоративної штукатурки в якості сполучного речовини має в своєму складі «рідке» калійне скло, тому можна виділити назву «силікатна» штукатурка. Цей тип штукатурки так само, як і акрилова штукатурка, спочатку має потрібну консистенцію. Після покупки її можна відразу ж використовувати в необхідних цілях. Силікатна штукатурка використовується на мінеральних і силікатних покриттях. Вона відрізняється невеликою гамою кольорів, більшою вартістю і найвищим рівнем паропроникності. Крім того, дану декоративну штукатурку можна використовувати тільки разом з силікатної грунтовкою.
 
Четвертий тип декоративної штукатурки - силіконова,  в складі якої є силіконові смоли. Як і багато інших типів штукатурки, даний вид при покупці являє собою вже готову суміш і застосовується на всіх мінеральних покриттях. Основними особливостями силіконової штукатурки є високі показники паропроникності, а також прекрасні грязе- і водовідштовхувальні властивості. Маючи такі характеристики, силіконова штукатурка володіє більш високою вартістю і може застосовуватися тільки разом з силіконовою ґрунтовкою. Окремо варто сказати і про найвищий термін експлуатації силіконової штукатурки.
 
Два останніх типу штукатурки застосовуються в умовах з найбільшою навантаженням, наприклад, при реставрації і в районах з високою вологістю. Найчастіше силікатну і силіконову штукатурку можна зустріти в промислових районах і неподалік від транспортних магістралей.
 
Структурна штукатурка - неоднорідна зерниста штукатурна маса має добавку різних гранул, наприклад, деревних волокон, дрібних камінчиків, кварцових шматочків, слюди і іншого. Виготовляється на мінеральній основі, в основі лежить синтетичний латекс або силікат калію. Штукатурки бувають на водній основі і на розчинниках. Для внутрішніх приміщень краще використовувати штукатурку на водній основі - без запаху, не потрібна евакуація з квартири людей під час ремонту.
 
Відмінною рисою структурної штукатурки є надзвичайна пластичність і «слухняність» будь-якому прикладати інструменту.
 
Декократівная штукатурка наноситься на будь-які поверхні (зовнішні і внутрішні): бетон, цегла, гіпсокартон, цемент, дерево, метал та інші. Найчастіше декоративна штукатурка використовується для обробки холів, ванних кімнат, санвузлів, стель, фасадів і парканів.
 
Плюси структурних штукатурок:
 - штукатурка наноситься на будь-яку поверхню: бетон, цемент, гіпсокартон, цегла, дерево, метал, і інші
 - дуже добре маскують вади поверхні, що покривається: здуття, мікротріщини, стару фарбу
 - прекрасна стійкість до механічних впливів: подряпин, ударів і т.д.
 - після висихання можна чистити і мити будь-якими миючими засобами, тільки без розчинників - водонепроникні
 - висока пластичність дозволяє надати потрібні рельєфи поверхонь
 - микропористая поверхню дозволяє стіні «дихати»
 - дуже довговічне покриття.