О компании
Мы предлагаем

Грунтовка

Для того, щоб наступні покриття були виконані якісно і прослужили довго, важливо правильно вибрати грунтовки матеріал.
 
Грунтовок дуже багато. В цілому вони поділяються на дві великі групи: адгезійні та ті, що зміцнюють поверхню.
 
 
Види грунтовок за призначенням:
 
Глибокого проникнення. Необхідна в тому випадку, якщо поверхня рихла, пориста. Також застосовується при зовнішніх оздоблювальних роботах. Вона використовується на малопористих матеріалах - цеглі, гіпсокартону і т. П. Грунтовку глибокого проникнення застосовують також в тих випадках, коли на стіну необхідно змонтувати будь-які «товсті» покриття, - наприклад, плитку. Вона не дасть ефекту «плівки» з першого мазка пензля - поверхню хіба що потемніє, для цього необхідні ще кілька шарів (див. Інструкцію по застосуванню). Зате така здатна проникати в поверхню на глибину до 10 сантиметрів.
 
Зміцнюючі ґрунтовки. Використовують на вже оброблених стінах перед обклеюванням або фарбуванням. Сполучні частинки такої грунтовки мають більший розмір, а значить - не так глибоко проникають в поверхню. Після її висихання залишається лакова плівка.
Зменшують поглинаючу здатність підстави.
Поліпшують адгезію.
 
Ізолюючі. Запобігають виявлення дефектів покриття, викликаних нікотином, димом, сажею.
 
Антикорозійні грунтівки. 
 
Протигрибкові, проти плесневи.
 
Залежно від поверхні поверхні, є три види грунтівки:
 
По металу. Дана суміш представляє матеріал, який утворює нижній шар як лакофарбове покриття, що забезпечує зчеплення з металом, який потребує фарбування. Вона, перш за все, потрібна для того, щоб захистити від «іржі», а тому в складі є різні антикорозійні елементи. Причому для різних металів використовуються і відповідні грунтовки. Так, для захисту алюмінію застосовуються спеціальні фосфатуючі грунтовки. Для антикорозійного захисту стали і поверхонь з чорного металу застосовуються алкідні і алкідно-уретанові грунтовки.
За дереву. Такі розчини дозволяють значно продовжити термін служби матеріалу, уберегти дерево від гнилі, грибка, а також впливу опадів, що особливо важливо при роботі з конструкціями, що експлуатуються на відкритому воздухе.Шеллаковая грунтовка в першу чергу призначена для ізоляції сучків на зрізах дерев, на яких виступає смола. Може також використовуватися як ізолятор для розчинних у воді морилок. Основа такої грунтовки - молочний сік комах, розбавлений в метиловий спирт.
По мінеральним поверхням. Такі грунтовки, як правило, використовуються в системах забарвлення під покривні емаль. При цьому грунтовка підбирається виходячи з сумісності з матеріалом покриття. Також грунтовки різняться в залежності від призначення бетонної поверхні. Наприклад, для бетонних підлог найчастіше застосовуються поліуретанова грунтовка (склад на поліуретановій основі) і епоксидна грунтовка (склад на основі епоксидної смоли).
Грунтовки включають в себе плівкоутворювальні речовини (смоли, масла, різні види клею і т.д.), пігменти, прискорювачі висихання та інші добавки для додання поверхні тих чи інших властивостей. Будівельні грунтовки виробляються на мінеральній, акрилової, алкидной та інших поверхнях.
 
Вид грунтовки Характеристики, призначення Обмеження в застосуванні Час висихання
Акрилові Виготовляються на основі акрилових полімерів. Мають високу проникаючу здатність і вважаються універсальними грунтовками. Глибоко проникаючи в пори, акрилові грунтовки значно збільшують адгезію пористої поверхні. Ці склади забезпечують хороший адгезійний контакт з кінцевим покриттям, у тому числі з акриловими, латексними і алкідними фарбами. Добре підходять майже для всіх поверхонь (свіжа і стара штукатурка, цемент, бетон, цегла, деревина, ДВП і ДСП). Також бувають акрилові грунтовки на водній основі. Вони використовуються для стін під емульсійні водорозчинні емалі і фарби. Перевагою є відсутність запахів і висока швидкість висихання Акрилові грунтівки не рекомендується використовувати як захисне покриття для чорних металів, оскільки з часом на обробленій металевій поверхні можуть виступити іржаві плями. 2-3 години
Алкідні
Виготовляються на основі фосфату цинку (найкраща антикорозійна грунтовка під алкідні фарби, однак, має низьку екологічність) і хромату цинку (з аналогічними властивостями, але з більш широким спектром застосування, наприклад, для конструкцій, що включають в себе і дерев'яні елементи.) Алкідний грунт по металу може також застосовуватися як самостійне покриття. Дуже добре підходять для деревини, оскільки здатні «спучувати» її, в результаті чого виходить поверхня, добре сприйнятлива до більшості обробних покриттів.
Грунтовки на основі алкіду призначені для первинної та вторинної обробки нових і раніше пофарбованих дерев'яних, деревно-волокнистих і деревно-стружкових плит. Алкідні грунтовки мають гарну адгезію до таких складних в роботі поверхонь, як скловолокно, ПВХ-пластик, оцинкована сталь, скло, кахель.
Штукатурні і гіпсові поверхні, оскільки алкід викликає на них ворсистість. 10-16 годин
Мінеральні Виготовляються на основі цементу, гіпсу, вапна. Використовуються для бетонних, цегляних, газосилікатних, отштукатуренних поверхонь. Такі склади застосовують для первинної прискореної обробки і попереднього вирівнювання внутрішніх стін з мінеральних матеріалів: штукатурки, бетону, легкого бетону, цегли, газосилікатних і керамзитобетонних блоков.Как правило, на упаковці кожної суміші написані типи підстав, для яких вони підходять.   Від 2х годин
Кварцеві Виготовляються на основі піску. Така грунтовка ідеальна для поліпшення адгезійних властивостей, оскільки створює на підставі злегка шорстку поверхню для ідеального зчеплення з наступним оздоблювальним матеріалом (фарбою, деккоратівной штукатуркою).    
Перхлорвинілові Для покриття металів. Вони також використовуються для нанесення на оштукатурені цегляні та бетонні поверхні. Можна використовувати при негативних температурах. Для внутрішніх робіт через підвищену токсичність компонентів, що входять до її складу 1 година за температури 18-20°С
Полівінілацетатна Спеціалізована грунтовка, що складається з латексу або полівінілацетатної дисперсії, яка використовується виключно для грунтування поверхонь, призначених під фарбування поливинилацетатной краскою. Полівінілацетатна грунтовка використовується виключно для зчеплення з поверхнею полівінілацетатної фарби. 30-40 хвилин
Полістирольна Використовується для грунтування дерев'яних і оштукатурених поверхонь. Призначена виключно для зовнішніх поверхонь, так як містить токсичні розчинники. Використовуються в якості підшару на оштукатурених і дерев'яних поверхнях. Закриті приміщення  
Фенольна Використовується в якості  первинного покриття по дереву та металу    
Силіконова Перед нанесенням силіконової фарби    
Силікатна Перед нанесенням силікатної фарби    
Протигрибкова, протиплісняви Для попередження появи плісняви, грибків. Особливо у вологих приміщеннях.