О компании
Мы предлагаем

Гідрозоляція

Практично завжди гідроізоляція є прихованим видом робіт, ремонт якого дуже дорогий. Тому гідроізоляція повинна бути так само довговічна, як і сама споруда, і виконана з якісних екологічно чистих матеріалів.
 
Проникаюча гідроізоляція - матеріали на основі цементу з добавками хімічно активних речовин, спеціально подрібненого піску. Активні компоненти проникають внутрьбетона і створюють кристали, що заповнюють капіляри, мікротріщини і пори бетону. Таким чином, зменшується капілярна провідність бетону.
 
Представлена ​​матеріалами компаній  Tekno Construction Chemicals (Туреччина)
При зведенні більшості об'єктів в якості матеріалів використовується бетон і залізобетон. Для підвищення гідроізоляційних властивостей цих матеріалів можливе додавання до складу суміші ГИДРОЗІТ ® тип ВК, Teknomer 120
Обмазувальна гідроізоляція - це багатошарове покриття товщиною від кількох міліметрів до кількох сантиметрів (товщина залежить від стану поверхні). Застосовується для зовнішньої захисту будинку від грунтових вод, і внутрішнього захисту - від капілярної вологи. До обмазувальної гідроізоляції відносяться бітум і бітумовмісні матеріали.
 
Представлена ​​матеріалами Izohan (Ізохан) - Польща, Lacrysil Kreisel   - Україна, Tekno Construction Chemicals (Туреччина)
 
Застосування гідроізоляційних матеріалів: