О компании
Мы предлагаем

Гідроізоляція фундаменту

Підготовка поверхні під гідроізоляцію фундаменту.
 
Гідроізоляція середніх і важких фундаментів. На стику фундаментної кладки і фундаменту, а також в інших місцях, де утворюються внутрішні кути, слід зробити закруглення (фацет) радіусом близько 5 см. На підготовлену основу (якщо воно виконано з малих бетонних блоків під фугу - оштукатурювання) слід нанести грунтуючий засіб Dysperbit Grunt або BITFLEX Primer (Izohan). Ґрунтувальний розчин приготувати для нанесення відповідно до інструкції на упаковці. Після висихання загрунтованого підстави слід нанести шар гідроізоляції для фундаменту з матеріалу для ізоляційних покриттів Dysperbit  (Izohan). Dysperbit підготувати для нанесення відповідно до інструкції на упаковці. Ізоляційне покриття наносити двома шарами, за допомогою покрівельної щітки або пензля. Товщина одного шару - близько 1 мм мокрій маси. Другий шар наносити після висихання попереднього (близько 6 годин) в перпендикулярному йому напрямку. Це забезпечить ретельне покриття поверхні.
 
Гідроізоляція фундаменту середнього типу. На стику фундаментної кладки і фундаменту, а також в інших місцях, де утворюються внутрішні кути, слід зробити закруглення (фацет) радіусом близько 5 см. На підготовлену основу (якщо воно виконано з малих бетонних блоків під фугу - фугу затерти «гладко») слід нанести грунтове розчин Dysperbit Grunt (Izohan) у вигляді водного розчину (1:10 з водою). Ґрунтувальний розчин приготувати для нанесення відповідно до інструкції на упаковці. Після висихання загрунтованого підстави слід нанести шар власне гідроізоляції ізматеріала для ізоляційних покриттів Styrbit 2000 (Izohan). Styrbit 2000 підготувати для нанесення відповідно до інструкції на упаковці. Ізоляційне покриття наносити двома-трьома шарами, в залежності від ступеня вологості, за допомогою штукатурної терки або кельми. Товщина одного шару - близько 1 мм мокрій маси. Другий і наступний шари гідроізоляції фундаменту наносити після висихання попереднього (близько 24 годин при температурі 23 ° С) в перпендикулярному йому напрямку. Це забезпечить ретельне покриття поверхні.
 
Гідроізоляція фундаменту важкого типу. На стику фундаментної кладки і фундаменту, а також в інших місцях, де утворюються внутрішні кути, слід зробити закруглення (фацет) радіусом близько 5 см. На підготовлене (якщо воно виконано з малих бетонних блоків під фугу - фугу затерти «гладко») підстава слід грунтовки розчин Dysperbit Grunt (Izohan) у вигляді водного розчину (1:10 з водою). Ґрунтувальний розчин приготувати для нанесення відповідно до інструкції на упаковці. Після висихання загрунтованого підстави слід на нести власне гідроізоляцію з матеріалу для ізоляційних покриттів Styrbit 2000 - в чотири шари. Ізоляційне покриття наносити відповідною кількістю шарів, в залежності від ступеня вологості, за допомогою штукатурної терки або кельми. Товщина одного шару - близько 1 мм мокрій маси. Другий і наступний шари гідроізоляції фундаменту наносити після висихання попереднього (близько 24 годин при температурі 23 ° С), в перпендикулярному йому напрямку. Це забезпечить ретельне покриття поверхні. У будь-якому випадку, у другій шар Styrbit 2000 слід втопити технічну тканину.
 
Для виконання товстошарових гідроізоляційних покриттів рекомендується використовувати Hidrolex 2E Styro (Izolex). Матеріал армований волокнами, в його склад входять полістирольні кульки дрібної фракції (до 1 мм). Даний матеріал використовується таже для приклеювання плит з полістиролу.
 
 
Після повного висихання гідроізоляційного шару, виконаного за допомогою Dysperbit або Styrbit 2000, слід виконати захисний шар з пінопласту або екструдованих плит товщиною як мінімум 2 см. Завданням захисного шару є запобігання ушкодження гідроізоляції механічним шляхом з боку обсипається землі, а також одночасно - утеплення фундаменту, а тим самим - і сусідніх приміщень. Захисні плити в будь-якому випадку слід клеїти на коржі за допомогою Styrbit 2000. Витрата матеріалу для приклеювання становить близько 1 кг / м2.
 
Для захисту стін використовується цементна проникаюча гідроізоляція: Teknomer 100, Teknomer 200
 
Для підвищення гідроізоляційних властивостей бетону добре себе зарекомендувала гідроізоляційна добавка Teknomer 120