О компании
Мы предлагаем

утеплення віконних відкосов

Після заміни вікон ми розраховуємо, що в приміщенні стане тепліше і комфортніше.
 
Однак, часто трапляється так, що від укосів тягне холодом, підвіконня здається "крижаним", а на схилах з'являється конденсат, а в запущених випадках - цвіль і грибок.
 
Все це відбувається тому, що залишилися не утеплені зовнішні укоси, що не замурований монтажний шов, що не прихована монтажна піна.
 
Ми пропонуємо усунення цих проблем шляхом підбору матеріалів і технологій, які будуть оптимальні саме для Вашої ситуації.
 
 
 
Послідовність виконання робіт при утепленні укосів.
 
Незалежно від обраного теплоізоляційного матеріалу, утеплюють укоси зазвичай по одній і тій же схемі.
 
Підготовка віконних прорізів. Очистити монтажний шов від пилу, забруднень, цвілі і т. П. При наявності цвілі або існування ризику її появи поверхню монтажного шва обробляють спеціальним протигрибковим засобом.
Кріплення утеплювача. Утеплювач повинен повністю перекрити монтажний шов і закрити частину віконної рами. Обов'язково потрібно простежити, щоб не залишалося щілин і зазорів. Якщо утеплення робиться зовні, то потрібно використовувати спеціальні, морозостійкі суміші.
Пристрій пароізоляції. Для цього краще взяти стрічку-ущільнювач, виконану з армованої фольги, спеціальну мастику для герметизації, ущільнювальні плівки з полівінілхлориду. При наявності додаткового утеплення матеріал повинен бути захищений від проникнення вологи. Таку операцію виконують за допомогою облицювального матеріалу, фольги, плівки з поліетилену, або за допомогою розчину штукатурки.
Обробка укосів. Виконується після того, як закріплений утеплювач і висох клейовий шар. Для цих цілей можна використовувати різні матеріали, що застосовуються для цих цілей. Як один з варіантів - матеріали ТМ Тепловер.
Захист монтажного шва
 
Монтажний шов повинен мати три шари: зовнішній - захист від атмосферних впливів, центральний - утеплення, внутрішній - пароізоляція.
 
Зовнішній шар повинен захищати утеплювач (монтажну піну) від таких зовнішніх впливів як тепло, холод, дощ, вітер, сонце, проникнення вологи і забезпечувати вентиляцію для виведення конденсату (бути паропроницаемой), так як затримання вологи в утеплювачі значно знижує його теплоізоляційні властивості. Крім того, водяний конденсат, який утворюється в порах монтажної піни, при переході від холоду до тепла, повинен виводитися назовні для запобігання намокання і руйнування піни. Якщо вікно встановлено в отвір правильно, то точка роси знаходиться в утеплювачі, і якщо немає відводу вологи з монтажного шва, це веде до його руйнування. Перший шар також захищає піну від ультрафіолету, т. К. Вона руйнується під його впливом. Для водоізоляції може використовуватися диффузионная стрічка, для пароізоляції - стрічка ПСУЛ.
 
При виконанні теплоізоляційного шару застосовують професійну поліуретанову піну, призначену для монтажу вікон.
 
Внутрішній шар - пароізоляційний - захищає утеплювач від проникнення в неї вологи з приміщення. Може виконуватися із застосуванням дубльованої і металізованої стрічки. Зсередини монтажного шва піна повинна закритися зовсім герметично, забезпечуючи повну пароізоляцію шва і повністю виключаючи попадання вологи в шов з приміщення. Для цього використовуються спеціальні пароізоляційні мембрану стрічки.
 
Наші фахівці виконують роботи з дотриманням будівельних і технологічних норм.
 
Коли потрібно проводити утеплення відкосів
 
В ідеалі - відразу пості установки вікна.
 
Важливо також пам'ятати, -  в'яжучі матеріали, що клеять,  "працюють" при температурі не нижче +5 ° С. В іншому випадку можливе їх відшарування.
 
 
 
Наскільки правильно і якісно виконані роботи по утепленню відкосів можна перевірити за допомогою тепловізійної діагностики.