О компании
Мы предлагаем

тепловізійне обстеження

Сьогодні в будівництві застосовується безліч нових матеріалів і технологій теплоізоляції, використання яких дозволяє знизити витрати на обігрів будівель. Однак, внаслідок дефектів в теплоізоляції, монтажних помилок, можуть виникати значні теплові втрати в споруді (близько 40%). У той час як відсутність дефектів дозволяє знизити енергоспоживання до 30%.
 
Крім того, ряд будівельних матеріалів та їх застосування вимагає дотримання як правил використання щодо герметичності і теплової ізоляції, так і вимог монтажу цих матеріалів. В результаті неправильного застосування матеріалів або їх монтажу може виникати нездорова житлова атмосфера через проникнення вогкості і плісняви.

За допомогою тепловізійної діагностики можна виявити області витоків тепла в будівлі, неправильність функціонування опалювальних систем, систем охолодження або обігріву кондиціонування повітря. Ремонтуючи ці області - ми можемо зберегти тепло і, тим самим, уникнути постійних витрат на обігрів будівлі.

Рішення задач енергоаудиту можливо із застосуванням тепловізора (тепловизионная діагностика).
 
 
 
Використання тепловізійної діагностики можливо на різних етапах експлуатації будівлі:
 
  1. Перед покупкою будинку або квартири, на етапі будівництва, або перед прийняттям в експлуатацію від підрядника - оцінка якості виконання будівельних і теплоізоляційних робіт. В такому випадку бажано провести тепловизионное обстеження до завершення робіт - тоді є можливість швидко і недорого усунути виявлені похибки, побачити і зрозуміти де ж втрачає будинок тепло і чи все в порядку з інженерними системами.
  2. Перед початком ремонтних робіт - для виявлення проблемних місць - зон тепловтрат, затікань, що дає можливість правильно підібрати матеріали і способи усунення дефектів, уникнути повторної появи проблем після завершення ремонтних робіт, а значить не допустити додаткових витрат на матеріали. Також це і можливість виявлення в підлозі і стінах труб опалення, теплої підлоги, щоб запобігти їх пошкодження під час виконання робіт.
  3. При запуску систем опалення - для перевірки працездатності систем, своєчасного усунення неполадок, можливих місць протікання.
  4. При підготовці до холодної пори року - для виявлення і оперативного усунення зон тепловтрат і як наслідок-економія на енергоносіях і утеплюють матеріалах.
 
З використанням тепловізора можливе вирішення ряду завдань:

Визначення теплоізоляції стін, вікон, дверей, стану утеплення горища та покрівлі; статі і фундаменту, цоколя

 
 
 
- Знаходження і перевірка розташування труб, їх стану для попередження або прицільного виявлення місць протікань.

Виявлення будівельних помилок. Завдяки тепловізора можна легко довести, що будівельні роботи були неправильно або неякісно виконані. Тепловізор показує втрати тепла, і витоку повітря (осередки виникнення протягів), які відбуваються в будівлях, у вигляді якісних барвистих теплових картинок. Виявіленіе дефектів стін, стиків між панелями, примикань перекриттів.

 
- Визначення ступеня висихання будівель.

- Планування ремонту та перевірка якості виконання будівельних робіт. Серед іншого можливо розпізнавання і запобігання на ранній стадії проблемних місць, що дозволить мінімізувати витрати.

 
 
 
- Перевірка герметичності віконних склопакетів, визначення правильності установки вікон і дверей, стану монтажної піни в віконних і дверних швах.

 

-Виявлення течі на пласких дахах

- Діагностика функціонування систем опалення, вентиляція і кондиціювання повітря (ОВКВ). Навіть найдосконаліша система ОВКВ втрачає енергію без герметичної системи вентиляційних каналів. Тепловізор дозволяє виявити втрати або проникнення повітря в повітроводи, а також контролювати заслінки, щоб визначити, чи є обігрів або охолодження оптимальним.

 
- Виявлення нераціональності в розведенні опалювальної системи по поверхах і секціях, засміченість труб і опалювальних приладів (радіаторів).
 
- Протипожежна безпека. Завдяки тепловізори можуть бути легко виявлені існуючі щілини, місця витоків і пошкоджений цегла в димоходах і вихлопних каналах нагрівальних систем

- Запобігання виникненню плісняви. Спори грибків розмножуються переважно на вологих ділянках. Тепловізори зі спеціальними функціями програмного забезпечення для візуалізації точки роси, вказують піддаються небезпеки ділянки. Таким чином потенційна небезпека виявляється своєчасно.

Діагностика теплих підлог. Відновлення втрачених схем прокладки труб або електричних нагрівачів у нагрітих підлогах, діагностика функціонування системи і її елементів. Складає монтажні схеми теплих підлог і прихованих комунікацій.

 
 
 
Тепловізор може використовуватися, як прилад для безконтактного вимірювання температури об'єктів і температурних полів.
За допомогою тепловізора можна оперативно визначити передумови виникнення і наявність дефектів в теплотрасах, водопроводах і електричних з'єднаннях, тим самим попередити серйозні аварії.
 
 
 
Вимоги для проведення якісного тепловізійного обстеження:
 
- Різниця температур в обстежуваному приміщенні і на вулиці повинна становити не менше 15 ° С. Морозна погода - можливість якісного проведення тепловізійного обстеження будівлі.
 
- Відсутність прямого попадання прямих сонячних променів на фасад і дах обстежуваного будівлі.
 
- Швидкість вітру - не більше 5-7 м / с.
 
- Відсутність опадів на момент проведення обстеження.
 
 
 
Ми проводимо тепловизионное обстеження тільки з використанням обладнання, що пройшов метрологічну атестацію.
 
Всі роботи по тепловізійного обстеження і аналізу проводять сертифіковані фахівці, які пройшли спеціальне навчання.
 
 
 
Консультації з питань тепловізійної діагностики по телефону: (067) 463-64-02

Прайс на роботи з тепловізіонго обстеження